Pasivaikščiojimas su juostomis II

Sekmadienį Klubo „Fotokablys” nariai vėl buvo užvaldyti nostalgijos senosioms fotografijos technologijos. Nubraukėme dulkes nuo senų juostinių fotoaparatų, įsidėjome juosteles ir išėjome pasivaikščioti po kontrastų pilnas Šnipiškes. Ačiū Šarūnas Barštys už idėją ir jos realizavimą, dalyvavusiems – už dalyvavimą. Laukiame, kas gausis, išryškinus juosteles.
Reportažo kadrais pasidalino Karina Ironaitė, Loreta Margelė, Romualdas Virbickas ir Vita Upė.

Pasivaikščiojimas su juostomis

Paskutinį rudens šeštadienį Klubo „Fotokablys” nariai užsiėmė analogine fotografija. Klubo nario Šarūno iniciatyva juostiniais fotoaparatais fiksuoti kalėdiškai besipuošiantį Vilniaus senamiestį sudomino daugelį. Kai kam tai buvo pirmoji pažintis su juostinukais. Užsitaisę fotaoparatus porai valandų išsisklaidėme painiame senamiesčio gatvelių labirinte. Aptarti rezultatų ir pasidalinti įspūdžiais vėliau rinkomės jaukioje „Būsi trečias” alinėje. Dabar nekantraujame, kas gi gavosi.
Foto: Karinos, Šarūno, Natalijos, Jūratės, Saulutės ir Birutės.