KREIPIMASIS DĖL 2% GYVENTOJŲ PAJAMŲ MOKESČIO

Brangūs fotografijos mylėtojai ir ne tik,

Klubas „Fotokablys“ yra ne pelno siekianti organizacija, kurios pagrindinis tikslas – jungti fotografus profesionalus ir mėgėjus bendrai veiklai. Tad kviečiame visus klubo narius ir kitus, neabejingus fotografijai, pervesti klubui 2% savo gyventojų pajamų mokesčio. Už Jūsų skirtą paramą galėsime surengti naudingų mokymų, seminarų, kūrybinių dirbtuvių, parodų bei susitikimų su garsiais fotografais.
Jei praėjusiais metais pildydami prašymą nurodėte, kad paramą norite skirti kelis mokestinius laikotarpius iš eilės, tame tarpe ir už 2014-uosius, prašymo pildyti nereikia – galioja ankstesnis Jūsų prašymas ir VMI perves paramą pagal jį.

Iš anksto dėkojame už paramą, kuri iš Jūsų nepareikalaus papildomų išlaidų, o mums padės nuveikti didelius darbus!

Klubas”FOTOKABLYS” kodas 302799011

Skirti paramą galite dviem būdais:

1) elektroniniu būdu prisijungus prie Mano VMI (http://goo.gl/mX2iJq) užpildyti formą FR0512 ir pateikti internetu arba ją užpildyti specialia programa (http://deklaravimas.vmi.lt/…/Prisijungimasperisorinessistem…) ir pateikti per elektroninio deklaravimo sistemą arba elektroniniu paštu.

Deklaruojantys pajamas už 2014 metus prašymą pervesti iki 2 procentų pajamų mokesčio paramai galite pateikti kartu su metine pajamų deklaracija;

2) neelektroniniu būdu užpildote FR0512 formą ir ją asmeniškai pristatote arba išsiunčiate paštu į Valstybinę mokesčių inspekciją (adresas: Ulonų g. 2, LT – 08245 Vilnius).

Daugiau informacijos vmi.lt