Tamsoje pamatyk daugiau!

FOTOKABLYS dalyvauja festivalyje „Kultūros naktis“ – tamsoje pamatyk daugiau!” ir pristato interaktyvią parodą „Praeitis – Dabartis”;

KADA:
jau šį penktadienį, birželio 20 d. 19:00 – 23:30 val.

KUR:
Požeminė automobilių stovėjimo aikštelė Gedimino prospekte (po V. Kudirkos aikšte), įėjimas iš Gedimino pr./Liauksmino g. sankryžos.

Praeitis - dabartis

„Istorijos motto: tas pats, bet kitaip“, – rašė Antanas Škėma.

Vyresniąją kartą keičia jaunoji, istorijos pamokos nuobodžios, o pati istorija yra tik tai, kas nutiko šiandien? Netiesa! Vilniaus klubas „Fotokablys“, siekdamas pabrėžti mūsų miesto istorijos, architektūros ir pačių vilniečių reikšmę tiek prieš keletą šimtmečių, tiek dabar, pristato interaktyvią parodą „Praeitis – Dabartis“.
Ar žinote, kaip 1912 metais atrodė Šv. Jonų bažnyčia? O Aušros Vartai? Kaip manote, ar skyrėsi visa tai nuo to, ką matome šiandien? Klubo „Fotokablys“ nariai su didžiuliu entuziazmu fiksavo dabartinio Vilniaus gyvenimą, architektūrą ir žmones, remdamiesi archyviniais, antropologiniais ir kitokiais senojo Vilniaus vaizdais. O „Kultūros naktį“ pačioje Vilniaus širdyje – požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje, esančioje Gedimino prospekte, vaizdo projektoriais visa, kas buvo užfiksuota, pasistengs kūrybingai sulieti į bendrą visumą, taip parodydami, kad be praeities negali būti dabarties, ir kad istorija yra gyva tol, kol mes ją prisimename.

Daugiau apie renginį: Kultūros naktis