Pasivaikščiojimas su juostomis II

Sekmadienį Klubo „Fotokablys” nariai vėl buvo užvaldyti nostalgijos senosioms fotografijos technologijos. Nubraukėme dulkes nuo senų juostinių fotoaparatų, įsidėjome juosteles ir išėjome pasivaikščioti po kontrastų pilnas Šnipiškes. Ačiū Šarūnas Barštys už idėją ir jos realizavimą, dalyvavusiems – už dalyvavimą. Laukiame, kas gausis, išryškinus juosteles.
Reportažo kadrais pasidalino Karina Ironaitė, Loreta Margelė, Romualdas Virbickas ir Vita Upė.