Klubo [.] Fotokablys nariai ir jų draugai vėl skyrė keletą valandų maklinėjimams po miestą. Ėmėmės Neakivaizdinis Vilnius sukurto Šeškinės maršruto. Kadangi pasitaikė lietingas oras, nuėjome pusę numatyto kelio ir vakarą užbaigėme Agotos gryčioje.
Nuotraukos: Birute Vijeikiene, Enrika Mustė, Evaldas Skodminas, Jūratė Raugalienė, Karina Ironaitė, Mantas Kačinskas, Natalija Ranceva, Vygintas Račinskas. Ačiū ir kitiems ėjusiems: Edita Meškoniene, Šarūnas Barštys, Vita Upė, Loreta Margelė, Romualdas Virbickas, Miroslav Černiuk
















































You must be logged in to post a comment.